Říjen 2010

Halloween

31. října 2010 v 9:04 | Karlos
Rozhodla jsem se tu dát nějaké obrázky halloweenu atd..však uvidíte ;)

¨Doufám , že to stačí..;)

hlásněte prosím..:)

26. října 2010 v 18:40 | Karlos
Ahojki,
prosím vás hlásněte pro nás zde: http://rok-2011.blog.cz/1010/1-kolo-sonb#pridat-komentar pro Gáju..Předem děkuji a pokut by jste za to něco chtěli tak mi napište do komentářů..:D

cim ho zaručeně dostaneš..?

24. října 2010 v 9:29 | Karlos

ČÍM HO ZARUČENĚ DOSTANEŠ?!

GIRLS & BOYS: Čím ho zaručeně dostaneš?! - foto
Zdroj: fotolia.com

Rozumět klučičí mluvě dá někdy pořádně zabrat! My jsme si dva sympatické týpky odchytli a poprosili je, ať nám na rovinu prozradí, co některé jejich hlášky znamenají a jak na ně reagovat. Přečti si, co z nich vypadlo...


ŘÍKÁME: Máš skvělej svetr.

CO TÍM MYSLÍME? Jsi moc hezká.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Já vím, že se ti líbím.

ŘÍKÁME: Někdy ti zavolám.

CO TÍM MYSLÍME? Ještě nevím, jestli tě někam pozvu.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Radši ne, mně totiž nebaví telefonovat.

ŘÍKÁME: Nevím, co k tobě cítím.

CO TÍM MYSLÍME? Líbí se mi někdo jiný.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Já to tušila, že Novákovou ze 6. B miluješ!

ŘÍKÁME: Nechtěla by ses projít?

CO TÍM MYSLÍME? Rád bych s tebou byl o samotě.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Hm, ty se chceš určitě líbat, viď?


ŘÍKÁME: Udělej to, jak myslíš.

CO TÍM MYSLÍME? Mám jiný názor, ale nechci se hádat.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Super! To jsem ráda, že se mnou souhlasíš…

ŘÍKÁME: Jsi moc hodná holka.

CO TÍM MYSLÍME? Promiň, ale nemůžu s tebou chodit.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? Jasně, nám dvěma by to stejně neklapalo.

ŘÍKÁME: Náhodou mám volný lístek do kina.

CO TÍM MYSLÍME? Chtěl bych tě pozvat na rande.
ČÍM NÁS DOSTANEŠ? To je zvláštní náhoda, že máš dvě vstupenky...

Prci, prci, prcičky

23. října 2010 v 20:57 | Karlos |  Movie

Popis: Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu. Téměř ďábelskou. Než absolvují, musí poznat jaké je to být poprvé s dívkou. Půjde vlastně o závod, ve kterém nikdo nechce být poslední. Takže naše prazvláštní partička, která má jediný cíl - přestat být panic, jde do toho. Nabalí si sice dívky, ale to nestačí, vždyť jejich závod je jízdou na proklatě šikné ploše.

Kdo je to..?4

18. října 2010 v 18:57 | Karlos

1.Kdo to je..?
2.Kolik let..?
3.Kolik vydala alb...?
4.K jakému seriálu nazpívala písničku "Jaký to je"..?(napověda:běžel na primě..)

Karlosova oslava narozek...!!!

16. října 2010 v 22:16 | Gabka |  Diary
chudáci ti co tam nebyli...nejprve dávání dárků, přání atd. ...scénka č.1 výraz mrtvého dědky upe buchec...soutěže, hry, (smozdřejmě jedničky vyhráli)...karaoke rušily celý baráák....scénka č.2 trošku nepovedená....nakonec strašidelné Městečko Parelmo... celou dobu buchec jak ciiiiiip :D

pixelky spongebob..:)

12. října 2010 v 19:50 | Karlos
 -  -  -  -  - --
smileyssmileyssmileyssmileyssmileyssmileyssmileys


OSTRAVA♥

10. října 2010 v 19:24 | Karlos
V♥I♥P..♥:P
BANÍČEK..JENOM NÁŠ!!:P
Není důvod proč ostravu nemilovat..♥
Minulost.

.
Tam to nejvíc MILUJEM..♥

Ta naše Hlavní třída v Porubě :P
 Vítkovice!!!♥

IN č.2

9. října 2010 v 9:25 | Gabii♥
Oslava narozenin

Facebook, můžete se tam fajně spojit se svými přátely.

Číst časopisy.

Tanec, ať už jakýkoliv styl.

Oslava narozenin - jak udělat narozeninovou party pro kamarády

8. října 2010 v 19:45 | Karlos |  Diary
Tenhle návod nemusí sloužit jen pro narozeninové oslavy, ale pro jakoukoliv party s vašimi oblíbenými přáteli. Správná oslava musí být dobře naplánována. Důležité je jak materiální zajištění, tak hlavnězajištění vhodné zábavy. Sebeúžasnější výzdoba a to nejlepší jídlo nikdy nenahradí neotřelý program.
Ze všeho nejdříve si musíte ujasnit, kolik lidí chcete pozvat. Optimální počet je deset, nevázne komunikace a zase pro svou oslavu nebudete potřebovat hangár.

Další důležitou věcí je místo konání. Nejlepší je samozřejmě, pokud je to u někoho doma nebo na zahradě. Jestliže budou rodiče doma asi odpadá možnost dělat mejdan v obýváku nebo u vás v pokoji (ten by byl asi stejně malý). Co zkusit třeba garáž nebo půdu?

A samozřejmě datum je důležité. Musí být takové, aby vyhovovalo většině pozvaných. Směrujte jej tedy spíše na pátky nebo soboty, popřípadě jiné volnější dny. Atmosféra bude mnohem uvolněnější, pokud se nebudou hosté co deset minut koukat na hodinky, protože musejí být v osm v pelíšku kvůli rannímu vstávání.

Takže už máme počet lidí, datum a místo konání. A můžeme začít s přípravou.

Všechno by mělo být promyšleno tak 14 dní dopředu. Rozmyslete si, zda nebudete třeba oslavusměrovat do nějakého stylu. Třeba pyžámková párty nebo párty s maskami. Jakmile si to ujasníte, musíte tomu vše přizpůsobit, výzdobu, občerstvení, pozvánky i program.

Tak právě jsem zmínila velice důležité slovo - program. Neříkám, že musíte mít všechno do detailu vymyšlené, ale je vhodné mít alespoň nějaké body, například kouzelnické vystoupení, hraní her, sfouknutí dortu, hraní k tanci a poslechu, strašidelné i veselé historky a podobně. Snažte se zjistit, zda vaši pozvaní hosté v něčem nevynikají a něčemu se nevěnují - například zpěvu, tanci, kouzlení, hraní na nějaký hudební nástroj a tak podobně. Dalo by se toho využít a zakomponovat to do programu.

Už máme tedy program a nějaké jeho hlavní body. Nějak hezky ho upravte a vyzdobte a rozešlete spolu s pozvánkami hostům. Pár si jich nechte a pak je při oslavě rozložte po místnosti, aby byli zapomětliví lidé v obraze, co je ještě čeká a na co se mohou těšit.

Takže padlo slovo o pozvánkách. Můžete je buď udělat ručně a předat je osobně nebo najít na internetu nějakou šablonu. Například na stránkách http://www.albi.cz/cards/show_card.asp?ID_PKJ=1038&TP=1 najdete jednu velice hezkou. Můžete si ji vypsat a vytisknout a taktéž předat osobně, nebo ji poslat elektronicky.

Nezapomeňte uvést:
1. Co se koná (oslava narozenin, rozlučková oslava)
2. Kde se koná (přesná adresa, patro, popřípadě číslo dveří)
3. Jak se tam dostanou (přiložena mapka nebo číslo autobusu a zastávka)
4. Kdy se bude konat (přesné datum a čas)
5. Zda je nutné přijít zvláštně oblečený
6. Co je čeká
 - Program
7. Jméno hostitele
8. Předpokládaný konec akce a zda je možnost přespání (popřípadě jestli odtud jezdí nějaké autobusy)

Tak to by byla pozvánka a teď přichází na řadu zajištění výzdoby a občerstvení.

Než půjdete nakupovat, vše si pečlivě sepište a zjistěte, jaký je stav zásob doma. Co se týká občerstvení můžete třeba poprosit maminku či babičku, zda by vám s ním nepomohla. Vhodné jídlo na party jsou různé chlebíčky, jednohubky a podobně. Pokud chcete podívejte se pro inspiraci na internetové stránky:
http://recepty.vareni.cz/vyhledavani/prilezitost/silvestr/ nebo na jakékoliv stránky s recepty.

Ještě zbývá nakoupit brambůrky, tyčinky a podobné slané mňamky. A samozřejmě pití. Nejlepší je mít v zásobě dost minerálek, džusů a coca coly, popřípadě jiných sladkých limonád. Na přípitek můžete koupit dětské šampaňské - takzvané Rychlé špunty. Maminka vám jistě ráda poradí a pomůže. Tak, a to je z občerstvení vše.

Dále výzdoba. Každý si musí rozmyslet, jak složitou či nákladnou výzdobu chce. Někomu postačí barevné řetězy, jiný si bude chtít udělat vlaječky, lampiony... Důležité je, aby byla místnost, ve které se oslava odehrává, dobře vybavená. Je třeba vymezit prostor pro tancování a prostor pro sezení. Nejpodstatnější je, aby si každý měl kam sednout. To znamená, že židle jsou pasé, zabraly by moc místa, takže co různobarevné polštáře? Dobře se na nich sedí a nevypadá to taky nejhůře. Pak jsou důležité stolečky na občerstvení.

No a to je vše, teď už jen stačí dohlídnout na průběh párty a dobře se pobavit. Také by bylo dobré zajistit pozvaným odvoz či přespání. Popros třeba tatínka, zda by tvé kamarády nerozvezl domů, nebo se s nimi domluv, ať pro ně dojedou rodiče. Určitě by nebylo dobré, kdyby od tebe odcházeli v podvečer sami.

Jestliže uvidíte, že zábava vázne, doporučuji zkusit nějaké společenské hry. Co pantomimu (třeba filmovou, či povolání a tak podobně) nebo twister? Pantomimu nemusím dlouze představovat, a pokud se jedná o twister, tak návody najdete na internetových stránkáchhttp://www.rodina.cz/clanek1948.htm.

Přeji příjemnou zábavu a mnoho spojených hostů :-)